Oferta pracy jest nieaktualna, zobacz podobne

Najnowsze oferty pracy

  • Polecamy

    Account Manager

    Portal Praca.pl Sprawdzona firma świętokrzyskie

    siedziba firmy: Warszawa, Ursynów

    • 6 500 - 12 000 zł brutto/mies.
    • Zdalna
    • Umowa o pracę
    • Specjalista / specjalistka (mid)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko
    • Rekrutacja online

    Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B – głównie poprzez: - Kontakt telefoniczny, - Mailowy, - Spotkania online. Docieranie do nowych firm i decydentów – systematyczna praca na rynku; Prowadzenie spotkań i prezentacja oferty firmy; Przygotowywanie ofert oraz...

  • Wygasa dziś

    Terenowa Opiekunka / Terenowy Opiekun Klienta

    Bocian Finanse świętokrzyskie

    • Mobilna
    • Umowa zlecenie / umowa agencyjna
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid)
    • Część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    • Szukamy kilku pracowników
    • Rekrutacja online

    Na czym polega współpraca? spotkania z klientami w ich domach, prezentowanie produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, odbieranie spłat, wspieranie działań promujących ofertę, np. poprzez plakatowanie.

  • Account Manager B2B (dział Narzędzia)

    SWEPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa

    • Stacjonarna
    • Umowa o pracę
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Co sprzedajemy? Wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne oraz rozwiązania elektrostatyczne rozwiązując problemy oraz usprawniając procesy produkcyjne dla tysięcy klientów z branży przemysłowej w Polsce. Do tej pory zaufało nam ponad 7000 firm i zakładów produkcyjnych. Jak pracujemy?...

  • Account Manager B2B / Sales representative (dział Elektrostatyka)

    SWEPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa

    • Mobilna
    • Umowa o pracę
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Obowiązki na stanowisku: Poszukiwanie potencjalnych klientów z problemami elektrostatycznymi i proponowanie naszych innowacyjnych rozwiązań (można skorzystać z bazy i leadów dostarczonych przez doświadczony zespół narzędzi pneumatycznych swepro) Planowanie wizyt, prezentacja produktu,...

  • Key Account Manager (K/M) w linii Consumer Health Care (sieci apteczne, hurtownie)

    HRBC GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa

    • Hybrydowa
    • Umowa o pracę
    • Starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / menedżer / menedżerka / ekspert / ekspertka / specjalista / specjalistka (mid)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży w sektorze farmaceutycznym, potrafisz budować długofalowe relacje z klientami i dobrze czujesz się w negocjacjach – zapraszamy do aplikowania na stanowisko Key Account Managera do współpracy z sieciami aptecznymi i hurtowniami. Zakres obowiązków:...

  • T Business - Cybersecurity Solutions Executive - Large Accounts

    T-Mobile Polska Sprawdzona firma Warszawa

    • Hybrydowa
    • Kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / ekspert / ekspertka

    Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywnie pozyskiwać nowych klientów biznesowych i rozwijać szanse sprzedażowe w obszarze rozwiązań IT/ICT T Business. Docierać do osób decyzyjnych, poznawać cele i wyzwania klientów oraz przekładać je na propozycje rozwiązań o konkretnej wartości...

  • T Business - Cybersecurity Solutions Executive - Large Accounts

    T-Mobile Polska Sprawdzona firma Wrocław

    • Hybrydowa
    • Kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / ekspert / ekspertka

    Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywnie pozyskiwać nowych klientów biznesowych i rozwijać szanse sprzedażowe w obszarze rozwiązań IT/ICT T Business. Docierać do osób decyzyjnych, poznawać cele i wyzwania klientów oraz przekładać je na propozycje rozwiązań o konkretnej wartości...

  • T Business - Top Account Manager - Technologies & Media

    T-Mobile Polska Sprawdzona firma Warszawa

    • Hybrydowa
    • Kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / ekspert / ekspertka

    Zadania, które na Ciebie czekają: aktywne pozyskiwanie nowych klientów (new business) w segmencie enterprise; rozwój relacji oraz zwiększanie sprzedaży u obecnych klientów (account development) prowadzenie złożonych procesów sprzedażowych – od identyfikacji potrzeb klienta po...

  • Sales Representative B2B (rynek CE / muzyka)

    Audiostacja sp. z o.o. Warszawa

    • 7 000 - 11 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
    • Stacjonarna / Hybrydowa
    • Umowa o pracę / kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Zakres obowiązków: opieka nad klientami B2B (sklepy muzyczne, foto/video, komputerowe, Hi-Fi, gaming, sieci handlowe) codzienna, aktywna współpraca z odbiorcami w całej Polsce; realizacja planów sprzedażowych i działań ekspansyjnych; wizyty handlowe u klientów i budowanie relacji;...

  • Wygasa dziś

    Terenowa Opiekunka / Terenowy Opiekun Klienta

    Bocian Finanse dolnośląskie

    • Mobilna
    • Umowa zlecenie / umowa agencyjna
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid)
    • Część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    • Szukamy kilku pracowników
    • Rekrutacja online

    Na czym polega współpraca? spotkania z klientami w ich domach, prezentowanie produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, odbieranie spłat, wspieranie działań promujących ofertę, np. poprzez plakatowanie.

Zobacz więcej ofert pracy

Key Account Manager (obszar RDF)

ATERIMA
Kielce
praca stacjonarna
3168 dni temu
Jesteśmy łowcami talentów. Z uwagą słuchamy, dzięki temu
precyzyjnie trafiamy w potrzeby i oczekiwania Klienta i Kandydata.
Szukamy profesjonalnie i z zaangażowaniem, by…
znaleźć najlepszych ludzi z głową!
2018-02-20
Key Account Manager (obszar RDF)
Kielce, świętokrzyskie
Zgłoś się do nas, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chemia, recykling)
  • znasz rynek paliw alternatywnych i materiałów recyklingowych
  • znasz metody badania rynku w zakresie recyklingu
  • posiadasz 2-3 letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu właściwych relacji biznesowych
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • znasz język niemiecki (mile widziane)
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną, zorientowaną na cele sprzedażowe
  • potrafisz dobrze organizować, planować pracę
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
  • masz prawo jazdy kat. B
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • zarządzanie sprzedażą i budowanie relacji biznesowych z klientami w obszarze paliw alternatywnych (RDF), branży energetycznej i branż pokrewnych
  • tworzenie strategii i planów sprzedażowych dla rynku paliw alternatywnych
  • identyfikowanie możliwości rozwoju na nowych rynkach lokalnych - wyszukiwanie nowych partnerów handlowych oraz maksymalizowanie okazji sprzedażowych w dziedzinie paliw alternatywnych i materiałów recyklingowych
  • tworzenie ofert handlowych/zamówień, negocjacje cenowe
  • monitorowanie oraz analizowanie danych rynkowych i konkurencji; rekomendowanie modeli biznesowych i akcji pro- sprzedażowych na ich podstawie
  • współpraca z działami: Obsługi Klienta, Planowania, Badań i Rozwoju
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • udział w tworzeniu nowych projektów
  • możliwość rozwoju kariery i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Aplikuj Teraz!
Aplikując na ogłoszenie ogłoszenie: Key Account Manager (obszar RDF), wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30-644 Kraków, Puszkarska 7f, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ TERAZ”.

Podobne oferty

  • Polecamy

    Account Manager

    Portal Praca.pl Sprawdzona firma świętokrzyskie

    siedziba firmy: Warszawa, Ursynów

    • 6 500 - 12 000 zł brutto/mies.
    • Zdalna
    • Umowa o pracę
    • Specjalista / specjalistka (mid)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko
    • Rekrutacja online

    Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B – głównie poprzez: - Kontakt telefoniczny, - Mailowy, - Spotkania online. Docieranie do nowych firm i decydentów – systematyczna praca na rynku; Prowadzenie spotkań i prezentacja oferty firmy; Przygotowywanie ofert oraz...

  • Wygasa dziś

    Terenowa Opiekunka / Terenowy Opiekun Klienta

    Bocian Finanse świętokrzyskie

    • Mobilna
    • Umowa zlecenie / umowa agencyjna
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid)
    • Część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    • Szukamy kilku pracowników
    • Rekrutacja online

    Na czym polega współpraca? spotkania z klientami w ich domach, prezentowanie produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, odbieranie spłat, wspieranie działań promujących ofertę, np. poprzez plakatowanie.

  • Account Manager B2B (dział Narzędzia)

    SWEPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa

    • Stacjonarna
    • Umowa o pracę
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Co sprzedajemy? Wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne oraz rozwiązania elektrostatyczne rozwiązując problemy oraz usprawniając procesy produkcyjne dla tysięcy klientów z branży przemysłowej w Polsce. Do tej pory zaufało nam ponad 7000 firm i zakładów produkcyjnych. Jak pracujemy?...

  • Account Manager B2B / Sales representative (dział Elektrostatyka)

    SWEPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa

    • Mobilna
    • Umowa o pracę
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Obowiązki na stanowisku: Poszukiwanie potencjalnych klientów z problemami elektrostatycznymi i proponowanie naszych innowacyjnych rozwiązań (można skorzystać z bazy i leadów dostarczonych przez doświadczony zespół narzędzi pneumatycznych swepro) Planowanie wizyt, prezentacja produktu,...

  • Key Account Manager (K/M) w linii Consumer Health Care (sieci apteczne, hurtownie)

    HRBC GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa

    • Hybrydowa
    • Umowa o pracę
    • Starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / menedżer / menedżerka / ekspert / ekspertka / specjalista / specjalistka (mid)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży w sektorze farmaceutycznym, potrafisz budować długofalowe relacje z klientami i dobrze czujesz się w negocjacjach – zapraszamy do aplikowania na stanowisko Key Account Managera do współpracy z sieciami aptecznymi i hurtowniami. Zakres obowiązków:...

  • T Business - Cybersecurity Solutions Executive - Large Accounts

    T-Mobile Polska Sprawdzona firma Warszawa

    • Hybrydowa
    • Kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / ekspert / ekspertka

    Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywnie pozyskiwać nowych klientów biznesowych i rozwijać szanse sprzedażowe w obszarze rozwiązań IT/ICT T Business. Docierać do osób decyzyjnych, poznawać cele i wyzwania klientów oraz przekładać je na propozycje rozwiązań o konkretnej wartości...

  • T Business - Cybersecurity Solutions Executive - Large Accounts

    T-Mobile Polska Sprawdzona firma Wrocław

    • Hybrydowa
    • Kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / ekspert / ekspertka

    Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywnie pozyskiwać nowych klientów biznesowych i rozwijać szanse sprzedażowe w obszarze rozwiązań IT/ICT T Business. Docierać do osób decyzyjnych, poznawać cele i wyzwania klientów oraz przekładać je na propozycje rozwiązań o konkretnej wartości...

  • T Business - Top Account Manager - Technologies & Media

    T-Mobile Polska Sprawdzona firma Warszawa

    • Hybrydowa
    • Kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior) / ekspert / ekspertka

    Zadania, które na Ciebie czekają: aktywne pozyskiwanie nowych klientów (new business) w segmencie enterprise; rozwój relacji oraz zwiększanie sprzedaży u obecnych klientów (account development) prowadzenie złożonych procesów sprzedażowych – od identyfikacji potrzeb klienta po...

  • Sales Representative B2B (rynek CE / muzyka)

    Audiostacja sp. z o.o. Warszawa

    • 7 000 - 11 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
    • Stacjonarna / Hybrydowa
    • Umowa o pracę / kontrakt B2B
    • Specjalista / specjalistka (mid) / starszy specjalista / starsza specjalistka (senior)
    • Pełny etat
    • Aplikuj bez CV
    • Aplikuj szybko

    Zakres obowiązków: opieka nad klientami B2B (sklepy muzyczne, foto/video, komputerowe, Hi-Fi, gaming, sieci handlowe) codzienna, aktywna współpraca z odbiorcami w całej Polsce; realizacja planów sprzedażowych i działań ekspansyjnych; wizyty handlowe u klientów i budowanie relacji;...

  • Wygasa dziś

    Terenowa Opiekunka / Terenowy Opiekun Klienta

    Bocian Finanse dolnośląskie

    • Mobilna
    • Umowa zlecenie / umowa agencyjna
    • Młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior) / specjalista / specjalistka (mid)
    • Część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    • Szukamy kilku pracowników
    • Rekrutacja online

    Na czym polega współpraca? spotkania z klientami w ich domach, prezentowanie produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, odbieranie spłat, wspieranie działań promujących ofertę, np. poprzez plakatowanie.