Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager

IDG Poland S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4966 dni temu

Ogłoszenie numer: 117671, z dnia 2010-10-14

IDG to przede wszystkim czołowy dostawca informacji o rynku IT na świecie. Ponad 300 tytułów prasowych w 80 krajach świata, 400 książek, ponad 270 witryn WWW i ponad 170 imprez targowych oraz konferencji - to dorobek ponad 12 tysięcy pracowników IDG na całym świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KAM/09

Opis stanowiska

  • analiza rynku, pozyskiwanie Klientów, osiąganie założonych celów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami, raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży reklam w mediach (prasa, internet)
  • Znajomość rynku IT i telekomunikacyjnego
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Otwartość na nowe wyzwania i silne zorientowanie na wyniki;
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność przygotowywania oferty handlowej i prowadzenia prezentacji;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • pracę w dynamicznej i znanej firmie
  • wysokie, adekwatne do skuteczności zarobki
  • rozwój osobisty
  • dużą samodzielność w planowaniu pracy
  • odpowiednie narzędzia pracy