Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Key Account Manager

Movity Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4841 dni temu

Ogłoszenie numer: 137317, z dnia 2011-02-16

Prężnie rozwijająca sie firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów, usług oraz outsourcing produktów IT,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami na terenu kraju
  • prowadzenie rozmów przedsprzedażowych oraz tworzenie ofert handlowych dla Klientów

Wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu oraz utrzymywaniu relacji z Klientami na rynku krajowym
  • doświadczenie w sprzedaży w branży IT – rozwiązania aplikacyjne związane z przetwarzaniem dokumentów elektronicznych oraz obiegiem dokumentów,
  • samodzielność, z dobrą organizacją czasu pracy
  • komunikatywność, kreatywność oraz dynamizm w dążeniu do celu
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników sprzedażowych,
  • samodzielne stanowisko oraz jasne zasady wynagrodzenia oraz premiowania,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz nowoczesne narzędzia pracy,
  • profesjonalne szkolenia dotyczące produktów i usług oraz wsparcie konsultantów w procesie sprzedażowym,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do jednej z największych grup kapitałowych w Polsce