Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager

DatevSymfonia sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6216 dni temu

Ogłoszenie numer: 30264, z dnia 2007-06-11

jest dynamicznie rozwijającą się spółką informatyczną dostarczającą oprogramowanie dla Doradców Podatkowych i Audytorów. Właścicielami spółki są niemiecka spółdzielnia Datev oraz spółka Sage Symfonia Sp. z o.o., będąca członkiem międzynarodowego koncernu SAGE Group Plc. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.datevsymfonia.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KAM

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: • podtrzymywanie kontaktów z Klientami biznesowymi firmy • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych • tworzenie ofert handlowych • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowej • prowadzenie negocjacji handlowych • sprzedaż produktów firmy

Wymagania

Nasze oczekiwania względem kandydata: • wykształcenie wyższe • doświadczenie w sprzedaży B2B • umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych, przygotowywania ofert, negocjowania umów • dobra orientacja na rynku biznesowym • doświadczenie w sprzedaży systemów wspomagających zarządzanie oraz znajomość zagadnień podatkowych i finansowo - rachunkowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Pracownikom oferujemy m.in.: • Atrakcyjne wynagrodzenie • Specjalistyczne szkolenia • Ciekawą i odpowiedzialną pracę z najlepszymi specjalistami • Możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej korporacji