Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager

Audiostacja
Warszawa
praca stacjonarna
5451 dni temu

Ogłoszenie numer: 69866, z dnia 2009-07-15

Audiostacja

Audiostacja to jeden z największych dystrybutorów sprzętu pro-audio i instrumentów muzycznych w Polsce. Reprezentujemy blisko trzydziestu szanowanych producentów zagranicznych o światowej renomie. Współpracujemy z bardzo wieloma odbiorcami w całym kraju (sklepy muzyczne, TV, Radio, instytucje kultury itd.).

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakty z Partnerami Handlowymi,
  • Codzienną sprzedaż,
  • Ofertowanie oraz opracowywanie baz danych klientów,
  • Praca w biurze w Warszawie (Białołęka) w godz. 9-17,

Wymagania

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Chęć do poznawania nowej branży - podstawa,
  • Otwartość, miły głos, gotowość do rozwiązywania problemów i chęć współpracy z klientem,
  • Mile widziane zamiłowania muzyczne i znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się i stabilnych firm dystrybucyjnych w branży pro-audio,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizję od sprzedaży.

Poznaj

AUDIOSTACJA sp. z o.o.

Audiostacja jest jednym z największych importerów i dystrybutorów w branży sprzętu muzycznego i nagraniowego. Firma oferuje produkty i rozwiązania dla muzyków, producentów muzycznych, studiów nagrań, Radia i TV oraz instytucji kultury. Nabywcami naszych produktów są także twórcy internetowi, gracze komputerowi i audiofile.
Siedziba firmy mieści się w podwarszawskich Łomiankach.
Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.