Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca B+E

Hymon Energy Sp. z o.o.

Tarnów

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2632925, z dnia 2019-09-11

Największa firma instalatorska w Polsce - Hymon Energy, szuka pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • transport mikroinstalacji fotowoltaicznych

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B+E
  • zdolności manualne
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej
  • determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • dyspozycyjność i solidność
  • warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku fotowoltaiki
  • pracę w doświadczonym zespole
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne
  • szkolenie instalacyjne w terenie
  • profesjonalne narzędzia pracy