Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C+E, pracownik transportu wewnętrznego

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Łódź (Dąbrowa)

61 dni temu

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź (Dąbrowa)
Zadania:
  • Dostarczanie towarów do klienta zgodnie z dyspozycją
  • Rozładowywanie i załadowywanie towarów na samochód
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie powierzonego mienia
  • Praca w systemie trzyzmianowym.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B, C, E,
  • doświadczenie w kierowaniu samochodami ciężarowymi
  • uprawnienia operatora wózków widłowych
  • praktyczna umiejętność jazdy i manewrowanie samochodem ciężarowym z naczepą.
  • dokładność i zaangażowanie.
  • zdyscyplinowanie i punktualność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • Dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Miejsce pracy: Łódź

Poznaj

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E