Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C+E

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Dobroszyce

245 dni temu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Dobroszyce
Nr ref.: K/OP/2018

Opis stanowiska:

  • praca na terenie Polski lub na terenie danego województwa
  • przewóz produktów
  • dbanie o czystość w samochodzie
  • obsługa naczepy
  • kompletowanie dokumentów przewozowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia HDS
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie !!!
  • Możliwość rozwoju
  • Wolne weekendy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E