Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca Dostawca - Kat. C

AQUICK S.C.

Warszawa

23 dni temu

AQUICK Źródło Żywiec Centrum to doświadczony dostawca wody źródlanej i kawy do warszawskich biur, firm i instytucji. 15 lat doświadczenia, najwyższa jakość produktów i niezawodna obsługa. Wierzymy, że solidna codzienna praca i szacunek dla zobowiązań, Klientów i współpracowników to podstawa sukcesu.

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje korzyści:
  • średnie zarobki netto: 3500 - 4500 zł/m-c (po okresie wdrożenia);
  • realne zarobki przy dużym zaangażowaniu: 5000 – 6000 zł/m-c netto/m-c;
  • wszystkie weekendy wolne;
  • stałe trasy wyłącznie w Warszawie, bliskich okolicach;
  • każdy wieczór i noc - w domu z rodziną;
  • umowa o pracę na pełen etat;
  • niezawodna, terminowa wypłata wynagrodzenia;
  • zadbane i sprawne samochody;
  • karty lunchowe i ubezpieczenie grupowe;
  • dla chętnych: kurs języka angielskiego i zajęcia rekreacyjne;
  • dla zamiejscowych: finansowa pomoc w zakwaterowaniu lub dojazdach;
Zadania:
  • realizacja dostaw towarów w Warszawie i okolicach - do stałych Klientów;
  • opieka nad powierzonym samochodem;
Wymagamy:
  • kategoria C + kurs kwalifikacji;

Pomocne: doświadczenie w dystrybucji miejskiej (kurierka, zaopatrzenie).

Dodatkowe info:
  • praca: poniedz. - piątek, 5.30/6.00 - ok. 14.00/15.00;
  • weekendy wolne;
  • siedziba: Warszawa Targówek;
  • info o firmie: www.aquick.pl;
  • facebook: Aquick-woda i kawa do biura i domu;
  • instagram: aquickpl.
Uprzejmie informujemy, że: 1.Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest AQUICK S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Zabraniecka 82, tel. 22 510-65-65 ; 2.Podane przez Pana/ Panią dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane wyłącznie w celu bieżącej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w postaci przesłanego CV jest art. 22[1]§1 Kodeksu Pracy – na czas trwania aktualnego procesu rekrutacyjnego. 3.Dostęp do przesłanego CV będą miały wyłącznie osoby prowadzące rekrutację. 4.Pana/ Pani CV będzie przechowywane wyłącznie do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacyjnego – nie dłużej niż przez 4 miesiące, po czym zostanie zniszczone. 5.Posiada Pan/ Pani prawo dostępu do przesłanego CV, jego kopii, poprawienia informacji w nim zawartych oraz prawo do złożenia na nas skargi do organu nadzorczego 6.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest warunkiem niezbędnym, by uwzględnić Pana/Panią w ramach bieżącego procesu rekrutacyjnego. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca