Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierowca kat. B w transporcie krajowym
ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
85 dni temu

ARRA GROUP jest operatorem logistycznym, specjalizującym się w ekspresowym transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz ładunków wysokiej wartości w warunkach temperatury kontrolowanej.

 

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym i gorącym sezonem urlopowym poszukujemy kierowców do pracy wakacyjnej (czerwiec-sierpień).

 

Kierowca kat. B w transporcie krajowym
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 • Realizacja zleceń transportowych na terenie POLSKI pojazdami, dostawczymi do 3,5T (chłodnia),
 • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku,
 • Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR,
 • Dbałość o powierzone narzędzie pracy.

WYMAGANIA:

 • Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność,
 • Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
 • Mile widziane doświadczenie, jako kierowca zawodowy.

OFERUJEMY:

 • Zatrudnienie w stabilnej firmie,
 • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
 • System pracy: od poniedziałku do piątku; weekendy w domu,
 • Aktualnie poszukujemy kierowców z takich lokalizacji, jak: Głogów, Toruń i Warszawa.

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pana/i danych osobowych jest ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k., ul. Piastowska 5, 67-200 Głogów, adres e-mail: arra@arra.pl.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k. możliwy jest pod adresem e - mail: iod@arra.pl;
Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) w celu rekrutacji do pracy w spółce ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji lub przez jeden rok od złożenia aplikacji (jeżeli aplikant wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do „przyszłych rekrutacji”).
Państwa dane osobowe będą przetwarzane za pomocą serwisu prowadzonego przez eRecruitment Solutions sp. z o.o. Mogą mieć do nich dostęp również zewnętrzne firmy IT, w zakresie serwisowania i dostarczania nam oprogramowania i sprzętu informatycznego. Poza tym dane nie będą ujawniane (udostępniane) innym podmiotom, poza przypadkami przewidzianymi w obowiązujących przepisach.
Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych osobowych nie jest wymagane żadnymi przepisami, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Podobne oferty