Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kat. C

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Olsztyn, Sprzętowa 2

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 2296113, z dnia 2019-02-14

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest profesjonalna obsługa Klienta oraz fachowa pomoc w  zakresie sprzedaży i dystrybucji  produktów spożywczych branży FMCG wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych. MAG Dystrybucja aspiruje do świadczenia usług na najwyższym poziomie dzięki rozwojowi autorskiego systemu magazynowego SOMAG jak i przez budowę profesjonalnych relacji z Klientami, oferując tym samym dobre miejsce pracy Pracownikom.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn, Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • Realizacja dostaw towarów do stałych Klientów, odbiór opakowań oraz należności
  • Załadunek i rozładunek przewożonego towaru oraz dbałość o powierzony ładunek
  • Odpowiedzialność za dokumenty związane z transportem a także ich prawidłowe i terminowe rozliczanie
  • Bieżąca obsługa pojazdu (uzupełnianie płynów, kontrola oświetlenia zewnętrznego oraz opon, itp.)

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych lub dostawczych
  • Karta kierowcy, świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy, aktualne badania i uprawnienia (orzeczenie lekarskie oraz badania psychotechniczne)
  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne (książeczka zdrowia)
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość, niekaralność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy oraz BHP
  • Pracę od poniedziałku do piątku, powrót z trasy tego samego dnia; w sezonie letnim sobotnie dyżury w cyklach dwutygodniowych
  • Wynagrodzenie w kwocie od 3 500,00 zł do 4 000,00 zł netto miesięcznie
  • Najnowszy model samochodu dostawczego SCANIA P280 oraz DAF LF290 (solówka o DMC 18t z windą) z komfortowo wyposażoną kabiną jako narzędzie pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bony i paczki świąteczne)

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (65)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (236)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (62)
Mazowieckie:
Warszawa (2182)
Radom (169)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (88)