Kierowca kat. C
Reslogistic sp. z o.o. spółka komandytowa z siedziba w Rzeszowie (35-604), przy ul. Szarotkowej 11
Rzeszów, Rudna Mała
pracownik fizyczny
11 dni temu

Ogłoszenie numer: 5504705, z dnia 2021-09-14

Firma zajmuje się od 1999 roku prowadzeniem magazynów i transportem (logistyką) ogródków piwnych i lodówek dla Grupy Żywiec, Kompani Piwowarskiej na terenie całego kraju.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów, Rudna Mała

Opis stanowiska

  • Załadunek, transport i wyładunek towaru - załoga dwuosobowa
  • Dbałość o przewożony asortyment i inne powierzone mienie
  • Wyjazd i powrót w tym samym dniu
  • Trasy na terenie płd-wsch. Polski
  • Prace drobne ma magazynie

Wymagania

  • Prawo jazdy kat C
  • Wszystkie dokumenty kierowcy
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność i staranność
  • Dobry stan zdrowia
  • Karta kierowcy

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Terminowe wypłaty
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Młode pojazdy MAN TGL 8.180

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Reslogistic Sp. z o.o. Sp.k.

Firma zajmuje się prowadzeniem magazynów i transportem (logistyką) środków trwałych i materiałów reklamowych dla Grupy Żywiec.