Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca kat C

Aqua Service Dystrybucja s.c.
Wrocław
praca stacjonarna
5612 dni temu

Ogłoszenie numer: 55297, z dnia 2009-01-19

Przedstawiciel firm: Nestle, Staropolanka, GFT Goldfruct Sp. z o.o. oddział w Smolcu obsługująca hipermarkety na terenie woj. dolnośląskiego

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

kierowca kat C obsługa hipermarketów na terenie woj. dolnośląskiego

Wymagania

  • odpowiedzialny
  • prawo jazdy kat C
  • badania psychotechniczne kierowcy( nie koniecznie przewóz rzeczy)
  • PROSZĘ PRZESYŁAĆ CV NA ADRES MAILOWY
  • Oferujemy

    bardzo dobre zarobki Szanowni Państwo informuję iż na razie czekamy na zgłoszenia chętnych do pracy. O spotkaniu z szefostwem zostaną Państwo na pewno poinforowany z kilku dniowym wyprzedzeniem. Na spotkaniu szefowie przedstawią swoje wymagania i warunki oraz wysłuchają Państwa zdania pozdrawiam Aqua Service

    Wynagrodzenie

    Od 1500 do 2500 PLN