Praca.pl Praca Dolnośląskie Mirków Kierowca C+E Mirków
Kierowca / Kierowczyni kat. C

Kierowca / Kierowczyni kat. C

Praca.pl
Mirków
pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna / praktykant / praktykantka / stażysta / stażystka
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / o pracę tymczasową / na zastępstwo / kontrakt B2B
praca stacjonarna
2 godz. temu

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Kierowca / Kierowczyni kat. C
Miejsce pracy: Mirków
Opis stanowiska
  • Obsługa tras lokalnych do około 100 km.
  • Transport zgodnie z harmonogramem i obowiązującymi przepisami.
  • Kontrola stanu technicznego pojazdu.
  • Współpraca z zespołem transportowym.
  • Możliwość pracy jako kierowca zastępczy.
Wymagania
  • Aktualne prawo jazdy kat. C oraz kod 95.
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Dyspozycyjność do pracy w dni robocze.
  • Mile widziane osoby zainteresowane pracą w wybrane dni tygodnia.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem dodatków.
  • Nowoczesną flotę pojazdów.
  • Pracę umożliwiającą codzienny powrót do domu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj teraz
 

Poznaj

Praca.pl

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Podobne oferty

  • Kierowca (K/M) kat. C

    Neos Antropus Sp. z o.o.   Mirków    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna / praktykant / praktykantka / stażysta / stażystka  umowa o pracę / o pracę tymczasową / na zastępstwo / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu   10 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  Szukamy 9 pracowników  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zatrudnimy kierowce kat.C z aktualnymi uprawnieniami kod 95. Trasy tylko na terenie województwa do 100 km codziennie w domu. Praca od pon.do pt. plus co druga sobota. Umowa o prace ,wynagrodzenie od 6500 netto do ręki w górę (dodatki za frekwencję, nadgodziny i inne). Kontakt tylko i...
  • Osoba na Stanowisko Kierowcy Kat. C (k/m) w transporcie lokalnym

    Klient portalu Praca.pl   Mirków    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna / praktykant / praktykantka / stażysta / stażystka  umowa o pracę / o pracę tymczasową / na zastępstwo / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu   10 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj bez CV
    3 dni
    Realizacja stałych lub zastępczych kursów towarowych na terenie województwa (odcinki nieprzekraczające 100 km). Sprawny przewóz ładunków z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa drogowego. Odbiór i przekazywanie dokumentacji transportowej w punktach docelowych. Możliwość...
  • Kierowczyni / Kierowca kat. C / C+E

    Klient portalu Praca.pl   Wrocław    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   5 000 - 10 000 zł brutto/mies.  aplikuj bez CV
    3 dni
    Prowadzenie pojazdu asenizacyjnego dedykowanego do transportu toalet przenośnych; Kompleksowe czyszczenie i serwisowanie kabin sanitarnych zgodnie ze standardami jakości; Sprawny transport, dostarczanie oraz odbiór kabin od klientów firmy;
  • Kierowczyni / Kierowca kat. C / C+E

    Jobeu Sp. z o.o.   Wrocław    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   5 000 - 10 000 zł brutto/mies.  Szukamy 2 pracowników  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu asenizacyjnego przeznaczonego do transportu kabin sanitarnych. Kompleksowe czyszczenie i serwisowanie toalet przenośnych z zachowaniem wysokich standardów jakości. Sprawny odbiór oraz dostarczanie kabin bezpośrednio do klientów.
  • Kierowca kat. C / C+E (K/M)

    Jobeu Sp. z o.o.   Wrocław    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   5 000 - 10 000 zł brutto/mies.  Szukamy 2 pracowników  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu asenizacyjnego przeznaczonego do transportu kabin sanitarnych (toalet przenośnych), Czyszczenie i serwisowanie kabin przy zachowaniu jak najwyższych standardów jakości pracy, Dostarczanie i odbiór kabin do/od klientów.
  • Kierowca / Kierowczyni kat. C

    Praca.pl   Bielany Wrocławskie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna / praktykant / praktykantka / stażysta / stażystka  umowa o pracę / zlecenie / o pracę tymczasową / na zastępstwo / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Opis stanowiska Obsługa tras lokalnych do około 100 km. Transport zgodnie z harmonogramem i obowiązującymi przepisami. Kontrola stanu technicznego pojazdu. Współpraca z zespołem transportowym. Możliwość pracy jako kierowca zastępczy.
  • Kierowca (K/M) kat. C

    Neos Antropus Sp. z o.o.   Bielany Wrocławskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna / praktykant / praktykantka / stażysta / stażystka  umowa o pracę / o pracę tymczasową / na zastępstwo / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu   10 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  Szukamy 9 pracowników  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zatrudnimy kierowce kat.C z aktualnymi uprawnieniami kod 95. Trasy tylko na terenie województwa do 100 km codziennie w domu. Praca od pon.do pt. plus co druga sobota. Umowa o prace ,wynagrodzenie od 6500 netto do ręki w górę (dodatki za frekwencję, nadgodziny i inne). Kontakt tylko i...
  • Osoba na Stanowisko Kierowcy Kat. C (k/m) w transporcie lokalnym

    Klient portalu Praca.pl   Bielany Wrocławskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna / praktykant / praktykantka / stażysta / stażystka  umowa o pracę / o pracę tymczasową / na zastępstwo / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu   10 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj bez CV
    3 dni
    Realizacja stałych lub zastępczych kursów towarowych na terenie województwa (odcinki nieprzekraczające 100 km). Sprawny przewóz ładunków z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa drogowego. Odbiór i przekazywanie dokumentacji transportowej w punktach docelowych. Możliwość...
  • Kierowca / Kierowczyni kat. C+E

    Klient portalu Praca.pl   dolnośląskie  
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Transport towarów oraz ładunków w ruchu dalekobieżnym; Zapewnienie terminowej realizacji dostaw i odbiorów; Odpowiedzialna obsługa oraz ochrona powierzonego pojazdu i ładunku; Dbałość o stan nowoczesnej floty ciężarowej; Przestrzeganie przepisów prawa drogowego oraz standardów jakości;
  • Kierowca ciągnika siodłowego na trasach międzynarodowych k/m

    LOW TRUCKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   dolnośląskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Warszawa
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Prowadzenie pojazdu na trasach międzynarodowych Polska - Wielka Brytania Kontrola nad załadunkiem i rozładunkiem towaru; Przestrzeganie przepisów prawa jazdy;