Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Duda-Cars S.A.

Poznań

466 dni temu

W Duda Logistics zajmujemy się przewozem towarów jak również transportujemy samochody marki premium dla spółki grupy - Duda-Cars. Mieścimy się niedaleko stadionu Lecha jednak nasze działanie rozciąga się na całą Europę. Mamy wiele ambicji, które chcemy realizować wspólnie z naszym wspaniałym zespołem.

 

Aktualnie szukamy Ciebie na stanowisku:

Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Miejsce pracy: Poznań

Gdzie aplikujesz?


Do świata transportu i motoryzacji. Nie jesteśmy tylko przewoźnikiem. Nie prowadzimy tylko spedycji. Współtworzymy emocje, pomagamy spełniać marzenia, dajemy bezpieczeństwo.

Nasi klienci to często długoletnie wypracowane przyjaźnie ale też nowe, coraz młodsze znajomości. Tworzymy miejsce, do którego chce się wracać - również wtedy, gdy celem Twojej podróży jest podróż do pracy.

 

Na pytanie czy ważniejszy jest transport czy spedycja? Odpowiadamy, że….najważniejszy jest klient, więc działamy jako jeden zespół.

 

Kogo szukamy?

 • Odpowiedzialnego menadżera swojego Mercedesa Benz, który chce i rozumie, że rzetelność pracy w tym fachu jest najważniejsza.
 • Eksperta od geografii autostrad i magazynów w Europie Zachodniej. Z Twoim C+E w prawie jazdy i świadectwem kwalifikacji, będzie to połączenie dające Tobie i nam uśmiech na twarzy.
 • Preferujemy 3/1. A jaka jest Twoja opinia?
 • Parlez-vous français? Très bien! Do you speak English? Perfect! Sprichst du Deutsch? Sehr gut! Zapłacimy za to więcej.
 • Chcemy dostarczać naszym klientom bezpieczeństwo. Prosimy byś przedstawił świadectwo, że nie miałeś na pieńku z prawem.
 • Szukamy kogoś, kto pochwali się doświadczeniem w jeżdżeniu, zna konkretne specyficzne rozwiązania we Francji, Niemczech, Szwajcarii czy Włoszech.
 • Jeśli dobrze pamiętasz, praca w tej branży to stres, pot i nerwy. U nas jest podobnie. Jeśli potrafisz sobie dobrze radzić z napięciem, zapraszamy. Możesz się wypocić na siłowni z naszą kartą Multisport.
 • Wiesz co znaczy ADR? Przydasz nam się jeszcze bardziej.

Jak będzie wyglądała współpraca z nami?

 • Podpisujemy umowę o pracę, pełen etat – jest co robić, nie szukamy kogoś „na pół etatu”, „na chwilę”. Pełen legal.
 • W trakcie okresu próbnego ustalamy cele do osiągnięcia, tego co Cię motywuje, tworzymy scenariusz Twojego rozwoju.
 • Będziemy wspierać Twoją chęć samorozwoju – przekonasz nas, że program szkolenia jest dla Ciebie szczególnie istotny? Będziesz na tym szkoleniu.
 • Dofinansowanie do Multisporta, prywatnej opieki medycznej -  to już standard, oczywiście jest i u nas. Co zatem jest niestandardowego? Nasze samochody ;) Oferujemy program pracowniczy, który pozwala być ambasadorem marki Mercedes-Benz na co dzień.

PS


Jesteśmy teamem, lubimy się, lubimy pizzę (duże ilości), słodycze (duże ilości), lubimy grillować, słuchać muzyki ;-) Czekamy na Ciebie!

 

 

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda Logistics Sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 .Zapytania dotyczące danych osobowych należy kierować do Inspektora Ochrony Danych  Osobowych dostępnego pod adresem: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl.


Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1  lit  f)  ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych  z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) – uzasadnione interesy administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego oraz  art. 6 ust.1  lit  a)   ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych  z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przetwarzania dodatkowych danych osobowych niewymaganych  przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa. Administrator danych nie udostępnia danych do  ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.  Dane osobowe przetwarzane będą w terminie do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Poznaj

Duda-Cars S.A.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E 
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E