Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca / Operator maszyn budowlanych w branży elektroenergetycznej

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Łódź

41 dni temu

Ogłoszenie numer: 2317406, z dnia 2019-03-11

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.

Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • kierowanie pojazdami powyżej 3,5 tony (wywrotki, HDS, pojazdy specjalne – podnośniki koszowe)
  • obsługa maszyn budowlanych (minikoparka, koparko-ładowarka, podnośniki samojezdne, wyciągarki)
  • instalacje elektryczne
  • elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe)
  • automatyka przemysłowa (również pneumatyka)
  • praca w promieniu 100km od Łodzi

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych
  • mile widziane doświadczenie w branży elektroenergetycznej
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • chęć rozwoju zawodowego
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • prawo jazdy kat. C + E (aktualne świadectwo kwalifikacji + upr. HDS) będzie bardzo istotnym dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia uprawnień
  • ambitna praca w kompetentnych zespołach kierunkowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w kierunku energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych,  instalacji niskoprądowych oraz sieci teletechnicznych w obiektach kubaturowych ogólnie pojętych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Operator Sprzętu Budowlanego Praca Operator Sprzętu Budowlanego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2178)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (75)