Kierowca - Operator Pompy do Betonu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Współpraca na podstawie umowy o pracę.

Obszar działania: Warszawa

Główne zadania:
  • Przepompowywanie betonu towarowego
  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności
  • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń
Wymagania formalne
  • Mile widziane zasadnicze wykształcenie mechaniczne (bądź też inne średnie wykształcenie techniczne);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora pompy do betonu;
  • Posiadanie uprawnień operatora pompy do betonu wydanych przez Instytut Budownictwa i Górnictwa Skalnego;
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C;
  • Gotowość do uzupełnienia powyższych kwalifikacji (koszt szkoleń ponosi pracodawca);
  • Dyspozycyjność.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną;
  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny za Barbórkę itd.

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Praca Operator Sprzętu Budowlanego