Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Grójec
Kierowca transportu wewnętrznego

MAAN Sp. z o.o.
Grójec
praca stacjonarna
4716 dni temu

MAAN

producent okapów kuchennych poszukuje pracownika na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Dostarcza elementy i podzespoły zgodnie z dziennym raportem pracy
  • Wykonuje bieżącą konserwację oraz czyszczenie pojazdów i maszyn
  • Zgłasza wadliwe podzespoły
  • Kontroluje jakość pakowanych wyrobów
  • Prowadzi ewidencję zużycia paliwa i przebiegu pojazdów
Wymagania:
  • Samodzielność
  • Nastawienie na wynik

Kwalifikacje:

  • Prawo jazdy kat. B, T
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność jazdy ciągnikiem z przyczepą
  • Wykształcenie: Zawodowe techniczne
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy
  • Ciekawa prace w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)