Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca Wywrotki

P.H.U. Euro - Trans Sp. z o.o.

Olsztyn

15 dni temu

EURO - TRANS TO LIDER ZINTEGROWANYCH ROZWIĄZAŃ TRANSPORTOWYCH, DEDYKOWANYCH BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE.

Specjalizujemy się w transporcie: kruszyw, cementu, betonu.
Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które codziennie realizują projekty transportowe dla stałych i nowych klientów.

Poszukujemy:

Miejsce pracy: Olsztyn

Typ umowy: Samozatrudnienie

Kierowca Wywrotki (Ciągnik siodłowy + naczepa)

Opis stanowiska:
  • Transport materiałów sypkich pod wskazany adres.
  • Obsługa pojazdu przez cały cykl od załadunku do wyładunku.
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Karta kierowcy.
  • Świadectwo kwalifikacji.
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Badania lekarskie
Oferujemy:
  • Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świadczenie usług w ramach własnej działalności gospodarczej.
  • Przeszkolenie dla osób bez doświadczenia w obsłudze taboru .
  • Terminowe rozliczenia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.
  • Dla chętnych oferujemy możliwość zdobycia uprawnień do obsługi pompy do betonu lub operatora ładowarki
  • Możliwość zakwaterowania dla osób z innych miast.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E