Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca

Gemini Polska Sp. z o.o.

Kraków

26 dni temu

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierowca
Miejsce pracy: Kraków

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Zakres zadań:
  • Dystrybucja w obrębie danego obszaru towaru między aptekami,
  • Realizacja harmonogramu wyjazdów zgodnie z ustaloną trasą,
  • Utrzymanie czystości i dbałości o stan techniczny pojazdu.
Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodów dostawczych,
  • Kultury osobistej i komunikacji,
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzinowym.
Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w ciągle rozwijającej się Aptece,
  • Pracę w dużym i wspierającym się zespole,
  • Program poleceń pracowniczych.
Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca