Kierowca
PARVAN Sp. z o.o.
Gniezno
31 dni temu

Ogłoszenie numer: 4637196, z dnia 2021-05-24

Parvan Sp. z o.o. to firma w województwie Wielkopolskim, mająca siedzibę w Poznaniu świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką (transport, dystrybucja). Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych fachowców w zakresie logistyki i transportu.

Kierowca

Miejsce pracy: wielkopolskie / Gniezno

Opis stanowiska

Kierowca międzynarodowy,jest osobą odpowiedzialną za transportowanie towarów poza granice kraju. Transport ładunków poza granice kraju wiąże się z nienormowanym czasem pracy, przebywaniem za kierownicą nawet kilkanaście godzin dziennie.Transporty odbywają się na terenie Europy:

  • NIEMCY
  • BELGIA
  • FRANCJA
  • HOLANDIA
  • HISZPANIA
  • WŁOCHY

Wymagania

  • Doświadczenia w transporcie B
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Niekaralności
  • Samodzielności i odpowiedzialności

Oferujemy

CZEGO MOŻECIE OD NAS OCZEKIWAĆ:

  • Umowa o pracę
  • Gwarantujemy klarowny, atrakcyjny oraz terminowy system wynagradzania
  • Premie uznaniowe, roczny bonus stażowy oraz roczną nagrodę za bezszkodową jazdę
  • Elastyczność w planowaniu systemu pracy
  • Pełną obsługę serwisową poprzez wewnętrzny oddzial
  • Stabilne zatrudnienie z pełną wyzwań pracą- głównie w krajach europejskich
  • Dostęp do zaplecza socjalnego ( kuchnia, łazienka, pralka, suszarka, WiFi)
  • Nowoczesny / zadbany tabor z pełnym wyposażeniem
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne obejmujące również w podroży na całym świecie
  • Odzież roboczą do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
  • Profesjonalne 3-dniowe szkolenie przygotowujące do pracy w Parvan

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN