Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierowcy Zarządu

Telewizja Puls Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4852 dni temu

Ogłoszenie numer: 132216, z dnia 2011-02-02

Telewizja Puls jest najszybciej rozwijającą się stacją w Polsce oraz ma największy potencjał wzrostu związany z wejściem naziemnej telewizji cyfrowej. Posiada obecnie dwie koncesje na ogólnopolskie uniwersalne stacje telewizyjne, które są umiejscowione na drugim multipleksie, z których jedna - TV PULS już nadaje w jakości cyfrowej w: Warszawie, Poznaniu, Zielonej Górze, Żaganiu, Gdańsku, Pile, Płocku, Rzeszowie, Siedlcach, Szczecinie i w Wiśle.

Telewizja Puls w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: K/01/2011

Opis stanowiska

  • wykonywanie zlecanych przez biuro Zarządu bieżących zadań

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierowcy Zarządu lub podobne
  • dyspozycyjność
  • dyskrecja
  • rzetelność
  • lojalność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • doskonała organizacja pracy, w tym skuteczność i terminowość w realizacji powierzonych zadań i umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
  • prawo jazdy KAT B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • referencje

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • udział w wyjątkowym projekcie medialnym