Grupa DGP – lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu, poszukuje kandydata/ki na stanowisko Kierownik ds. sprzątania (K/M) w Legnicy.
- organizowanie i koordynowanie pracy zespołów sprzątających na podległych obiektach;
- przydzielanie zadań pracownikom oraz bieżący nadzór nad realizacją usług;
- kontrola jakości wykonywanych prac oraz prawidłowej realizacji kontraktów;
- dbanie o utrzymanie wysokiego standardu usług zgodnie z obowiązującymi procedurami;
- utrzymywanie kontaktu z klientami i reagowanie na ich potrzeby;
- przygotowywanie raportów dotyczących realizowanych działań.
- wykształcenie minimum średnie;
- doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją usług sprzątania lub zarządzaniem zespołem;
- rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- dobra organizacja pracy i odporność na sytuacje stresowe;
- znajomość pakietu MS Office;
- mile widziane prawo jazdy kat. B.
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość przystąpienia do benefitów (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe);
- dużą samodzielność w realizacji zadań;
- możliwość wpływu na rozwój obsługiwanych projektów;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy.
Poznaj
DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.
Przez 35 lat swojej działalności Grupa Kapitałowa DGP wypracowała wartości jakimi się kieruje w procesach biznesowych. Do najważniejszych z nich należą
jakość odpowiedzialność wiarygodność partnerstwo
Jesteśmy jedną z największych w Polsce grup firm świadczących usługi outsourcingu dla biznesu. Specjalizujemy się w branży ochrony, sprzątania i żywienia. Nasze usługi dedykujemy dla przedsiębiorstw, instytucji, placówek administracji państwowej i wojska. Swoją działalnością obejmujemy obszar całego kraju poprzez sieć oddziałów i placówek terenowych. Jesteśmy z Państwem już 35 lat. To dzięki partnerskiej współpracy zdobyliśmy doświadczenie i kompetencję, którym dzisiaj dzielimy się z naszymi Klientami. W swojej działalności kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Jako doświadczony dostawca usług outsourcingowych zapewniamy swoim Klientom korzyści w sferze ekonomicznej i społecznej. Celem nadrzędnym jest skuteczność realizacji celów naszych Klientów. Jednak beneficjentami naszej strategii działania nie są wyłącznie Klienci. Zatrudniając ponad 6 000 pracowników bycie odpowiedzialnym i wiarygodnym pracodawcą jest dla nas priorytetem. Nasze działania prowadzimy w sposób etyczny i transparentny. Jesteśmy zwolennikami stałego dialogu z naszymi partnerami: Klientami, Dostawcami i Pracownikami.
Misją Grupy Kapitałowej DGP jest dostarczanie najwyższej jakości usług w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania.