Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik apteki przy szpitalu

Apteka Cosmedica

Radom

1443 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem sieci aptek Cosmedica oraz planem otwarcia nowej placówki w Radomiu (apteka przy szpitalu), aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
  • Organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym i standardami firmy,

  • Zarządzanie podległym personelem,

  • Obsługa pacjenta - "Sprzedaż za I stołem".

Wymagania:
  • Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,

  • Znajomość programu Kamsoft,

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z wymaganym stażem pracy – warunek konieczny,

  • Wysokie zdolności interpersonalne,

  • Wysoka motywacja w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki,

  • Kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Stabilność zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Pakiet medyczny,

  • Odpowiedzialność i samodzielność działania.

Poznaj stanowisko: Kierownik Apteki

Kierownik apteki to osoba, która zarządza apteką. Kierownik apteki odpowiedzialny jest za: wydawanie, przechowywanie, oznakowanie i identyfikację środków farmaceutycznych i materiałów medycznych, organizację pracy w aptece zapewniającą prawidłowe sporządzanie leków recepturowych, wytwarzanie leków gotowych i udzielanie informacji o lekach, prowadzenie ewidencji zatrudnionych w aptece aptekarzy ...
Kierownik Apteki Praca Kierownik Apteki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2279)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)