Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Apteki

Cosmedica

Warszawa

9 dni temu

Cosmedica to ludzie z pasją.
Razem tworzymy społeczność Wellbeing.

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Oprócz szerokiej oferty proponujemy bogactwo asortymentu, specjalistyczne konsultacje i usługi Opieki Farmaceutycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny to nasza misja.

Warszawa

Opis stanowiska
  • zapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie
  • sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
  • nadzór i zarządzanie magazynem, w tym:
    • monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki
    • nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień
    • cykliczna kontrola stanu magazynowego
  • organizacja pracy i sprawne zarządzanie zespołem aptecznym zgodnie z obowiązującym prawem
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
  • motywujący system premiowy
  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie PZU
Wymagania
  • spełnienie warunku formalnego: wykształcenia farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
  • dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu
  • znajomość obsługi programu KAMSOFT
  • umiejętności zarządcze i menadżerskie
  • gotowość i otwartość na zmiany
  • dyspozycyjność, obowiązkowość
  • umiejętności sprzedażowe
Nasza misja
  • Jesteśmy uważni na ludzi
  • Nam się chce
  • Dbamy o wellbeing drugiego człowieka
  • Zapewniamy rezultaty
  • Mamy dobre intencje
  • Rozwijamy siebie i innych
Nasze wartości
  • Wiarygodność
  • Pasja
  • Przede wszystkim człowiek
Oferujemy
  • Umowe o pracę
  • Opiekę medyczną Enel-Med
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z póżn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, ze zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dowiedz się więcej: https://cosmedica.pl/

Poznaj stanowisko: Kierownik Apteki

Kierownik apteki to osoba, która zarządza apteką. Kierownik apteki odpowiedzialny jest za: wydawanie, przechowywanie, oznakowanie i identyfikację środków farmaceutycznych i materiałów medycznych, organizację pracy w aptece zapewniającą prawidłowe sporządzanie leków recepturowych, wytwarzanie leków gotowych i udzielanie informacji o lekach, prowadzenie ewidencji zatrudnionych w aptece aptekarzy ...
Kierownik Apteki Praca Kierownik Apteki