Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Biura Nieruchomości

EUROLOCUS nieruchomości & doradztwo Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5724 dni temu

Ogłoszenie numer: 48964, z dnia 2008-09-08

EUROLOCUS nieruchomości & doradztwo Sp. z o.o. Jesteśmy agencją obrotu nieruchomościami istniejącą 5 lat na rynku. Nasze biuro zlokalizowane jest na Nowym Świecie w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą i kupnem, wynajmem i najmem lokali mieszkalnych i użytkowych, domów, rezydencji oraz gruntów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Na szeroką skalę pracujemy dla obcokrajowców. Stanowimy kameralny i zgrany zespół, którego atutem jest praca w miłej atmosferze sprzyjającej sukcesowi. Na początku 2007 r. otrzymaliśmy certyfikat jakość ISO 9001:2000. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Kierownika Biura Nieruchomości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:
  • Zarządzanie, koordynacje i kierowanie pracy biura Nieruchomości ( nadzór nad agentami nieruchomości),
  • Prowadzenie dokumentacji systemu ISO 9001:2000,
  • Nadzór nad ochroną danych osobowych, marketing, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wykształcenie prawnicze lub znajomość zagadnień prawniczych związanych z obrotem Nieruchomościami
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym ( umiejętność zarządzania grupą pracowników)
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie )
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Biurze Nieruchomości

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie plus prowizyjne