Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Biura Projektowego
INSTAL-FILTER SA
Kościan
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
61 dni temu

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie.

Miejsce pracy: Kościan
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Planowanie i koordynacja prac projektowych zgodnie z harmonogramem, budżetem i z założeniami technicznymi
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (kierunek mechaniczny, inżynieria środowiska, budownictwo lub pokrewne)
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem projektowym
  • Mile widziane: znajomość jednego z systemów CAD (REVIT, SolidWorks, Inventor), znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • Motywacyjny system wynagradzania

Poznaj