Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KIEROWNIK BUDOWY w branży elektroenergetycznej

PKE Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5798 dni temu

Ogłoszenie numer: 47488, z dnia 2008-07-31

PKE Electronics AG należy do wiodących firm w Europie zajmujących się planowaniem i realizacją kompleksowych projektów niskoprądowych i elektrycznych. Aktualnie do naszego polskiego oddziału szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora
  • kontrolę terminowości, jakości wykonywanych prac
  • koordynację prac brygad montażowych oraz podwykonawców
  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego elektrycznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
  • budowlanej - elektrycznej
  • umiejętności planowania i zdolności organizacyjne
  • znajomości zarządzania kosztami
  • uprawnień budowlanych bez ograniczeń w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • znajomości języka niem/ang w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • prawa jazdy
  • Oferujemy

    W zamian za zaangażowanie i fachowość oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę na prestiżowych budowach
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego atrakcyjne warunki zatrudnienia