Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik budowy w zakresie instalacji elektrycznych

ARINEA Sp. z o.o.

Kalisz

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2515999, z dnia 2019-06-21

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych i systemów zabezpieczenia technicznego.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Kalisz

Opis stanowiska

  • Projektowanie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Wykonywanie kosztorysów
  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem budowy
  • Nadzorowanie prac montażowych
  • Rozliczanie prac montażowych
  • Rozliczanie  budżetów budowy
  • Nadzór i rozliczanie zamówień materiałów oraz towarów
  • Współpraca z konstruktorami, prowadzącymi budowę, produkcją i działem zakupów
  • Organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót
  • Dobór firm podwykonawczych,
  • Koordynowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców oraz raportowanie postępu ich prac,
  • Kontrola terminowości, jakości oraz budżetu wykonywanych prac
  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót
  • Koordynacja pracy podwykonawcy i zarządzanie grupą instalatorów
  • Nadzory nad montażem i uruchomieniem urządzeń
  • Udział w odbiorach inspektorskich
  • Prowadzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu instalacja elektrycznych SN i NN w budynkach oraz halach wielkopowierzchniowych.
  • Systematyczność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office ( Word, Excel)
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Solidność i zaangażowanie w pracy,
  • Umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników,
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu SSWiN, LAN, CCTV, DSO, SAP, KD (kontroli dostępu)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • Realizację wielu wyzwań
  • Nienormowany, zadaniowy czas pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Samochód służbowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Nr. tel do kontaktu dla Kandydatów : 785 800 081

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ARINEA Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (272)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (261)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2179)
Radom (191)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (84)