Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik budowy

Przedsiębiorstwo Usług Elektroenergetycznych Wrocław SA
Wrocław
praca stacjonarna
5953 dni temu

Ogłoszenie numer: 40596, z dnia 2008-02-27

Firma świadczy usługi elektroenergetyczne, w tym; budowę, instalację i montaż urządzeń elektroenergetycznych, eksploatację sieci i urządzeń elektroenergetycznych, prace inwestycyjne i modernizacyjne i in. z branży elektroenergetycznej.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PUE/KB

Opis stanowiska

• Prowadzenie budów związanych z siecią i urządzeniami elektrotechnicznymi • Nadzór nad pracami inwestycyjnymi i modernizacyjnymi w zakresie prac elektrycznych i energoelektrycznych • Współpraca z podwykonawcami w zakresie realizacji inwestycji • Przygotowanie ofert przetargowych zgodnie z właściwością

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne: energetyczne lub elektryczne, - uprawnienia SEP - uprawnienia budowlane - min. 3 lata na podobnym stanowisku - znajomość branży elektroenergetycznej - prowadzenie budów Mile widziane: - umiejętność wykonywania kosztorysów - uprawnienia do projektowania w budownictwie - znajomość branży budowlanej - prawo jazdy kat. B - znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

Oferujemy

pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, pracę w stabilnej firmie