Kierownik Budowy
NIWA Sp. z o.o.
Częstochowa
46 dni temu

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:
  • Organizacja placu budowy;
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;
  • Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu kontraktu;
  • Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców;
  • Kierowanie i nadzorowanie prac budowlanych.
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego o profilu budownictwo ogólne;
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót w budownictwie wielorodzinnym;
  • Posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych;
  • Podstawowej znajomości prawa budowlanego oraz kodeksu cywilnego w zakresie zobowiązań gwarancyjnych i rękojmi za wady;
  • Biegłej znajomości pakietu Microsoft Office;
  • Mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonego rejonu.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość wewnętrznego awansu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Samochód służbowy.