Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik budowy

Usługi Budowlano-Instalacyjne Piotr Pachucki
Biskupiec
praca stacjonarna
5497 dni temu

Ogłoszenie numer: 64341, z dnia 2009-05-06

Firma zajmuje się robotami budowlanymi tj. wykonujemy remonty, przebudowy oraz budujemy pod klucz. Wykonujemy także konstrukcje stalowe np. hal produkcyjnych. Poszukujemy:

Miejsce pracy: Biskupiec

Opis stanowiska

  • Kierowanie brygadą robót budowlanych,
  • Nadzorowanie kilku placów budowy,
  • Wypełnianie dokumentacji budowlanych itp.
  • Wymagania

  • Uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami budowlanymi (mogą być niepełne),
  • Chęć do pracy, dyspozycyjność,
  • Fachowość,
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych, doświadczenie w kierowaniu ludźmi na budowie
  • Oferujemy

  • Wynagrodzenie - do uzgodnienia,
  • W razie dojazdów do pracy zwrot kosztów za bilety lub samochód służbowy (wszystko do uzgodnienia)