Zobacz więcej ofert pracy

KIEROWNIK BUDOWY

GRUPO AZYSA, HISZPAŃSKA GRUPA DEWELOPERSKA I BUDOWLANA
Wrocław
praca stacjonarna
5445 dni temu

Ogłoszenie numer: 69828, z dnia 2009-06-23

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie, planowanie i koordynacja robót
  • kontrola i weryfikacja realizacji budżetu projektu,
  • weryfikacja i ocena ofert cenowych,
  • ocena poprawności kalkulacji ofert podwykonawców,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole oraz zarządzania.

Oferujemy

  • ambitną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświaczenia.