Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Badań Rynku Warszawa
Kierownik ds. Badań i Analiz Cenowych

Eurocash S.A.
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
207 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
JESTEŚ CIEKAWA/Y, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO:
  • Zarządzanie projektami w zakresie 4P na podstawie danych zewnętrznych (Nielsen, CMR, Focus), danych wewnętrznych organizacji, badań pierwotnych (np. spisy asortymentu, cenowe),
  • Opracowywanie analiz rynkowych i raportów zarządczych dotyczących cen, asortymentu, udziałów rynkowych,
  • Współpraca z agencjami (analitycznymi, badawczymi): definiowanie analiz, obszarów tematycznych / informacyjnych oraz koordynowanie prac agencji zewnętrznych,
  • Automatyzacja analiz i raportów, rozwój narzędzi centralnych wspomagających raportowanie,
  • Odpowiedzialność za podległy zespół (1 osoba raportująca),
  • Raportowanie bezpośrednio do Managera ds. Zarządzania Wiedzą o Rynku w ramach działu Market Intelligence Grupy.
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:
  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika w dziale Badań i Analiz / Category Management / Trade Marketing sieci handlowych, producentów FMCG lub agencji monitorowania sprzedaży detalicznej,
  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (np. Ekonomia/Finanse/Zarządzanie, Statystyka/Matematyka,
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu monitoringu 4P w rynku FMCG,
  • Znasz metody i techniki analiz marketingowych, danych rynkowych np. Nielsen, CMR, GfK,
  • Masz doświadczenie w samodzielnej interpretacji wyników analiz danych rynkowych oraz prezentacji do osób na wysokich stanowiskach (Zarząd, Dyrektorzy),
  • Bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office (Excel, Power Point) oraz programy analityczne (Power BI, mile widziany SQL, Python).
  • Sprawnie posługujesz się językiem angielskim (poziom co najmniej B2).
  • Cenisz sobie pracę w bezpośrednim kontakcie z ludźmi.
  • Umiesz zarządzać priorytetami oraz zadaniami (planowanie, harmonogramy, dostrzeganie ryzyk projektowych, bieżące reagowanie).
DODATKOWO OFERUJEMY:
  • Realizację bardzo ciekawych projektów analitycznych i monitorujących trendy w handlu,
  • Pracę w zespole ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i czerpią satysfakcję z codziennych wyzwań,
  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmie w Polsce, posiadającej 26-letni staż na rynku w branży FMCG,
  • Niezbędne narzędzia i elastyczne godziny pracy,
  • Hybrydowy system czasu pracy (3 dni pracy z biura, 2 dni pracy z domu),
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!