Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik ds. Badań i Rozwoju Łódź
Kierownik ds. Badań i Rozwoju – Technologia żywności

Human & Hunter Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2132 dni temu

Naszym klientem jest firma od wielu lat działająca w branży FMCG, produkująca żywność.

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: KBR/DB/WR
Zadania:
  • Ekspercki nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i specyfikacji nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych
  • Sprawdzanie i akceptację receptur oraz dokumentacji dla surowców pod kątem zgodności z prawem żywnościowym
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej oraz instrukcji dla pracowników – kontrolowanie ich przestrzegania
  • Optymalizacja jakościowa i kosztowa obecnych technologii produkcji
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z procesem produkcyjnym oraz recepturą
  • Zarządzenie projektami rozwoju i wdrażania
  • Zarządzanie i rozwijanie niewielkiego zespołu pracowników R&D
  • Akceptację opakowań na rynek polski oraz rynki eksportowe
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na  stanowisku związanym z procesem technologicznym lub w dziale działań i rozwoju
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, żywienie człowieka lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do podejmowania decyzji, nie unikanie konfliktu
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dostrzegania konieczności wprowadzenia usprawnień (podniesienia funkcjonalności)
Nasza oferta:
  • Wysoko konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do wczasów, ołówkowe, fundusz pożyczkowy)
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności oraz interesującą, ciekawą i rozwojową pracę w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość ciągłego rozwoju w ramach pakietu szkoleń
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu przedsiębiorstwa