Kierownik ds. Bezpieczeństwa

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Oświęcim

11 dni temu

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszego zakładu w Oświęcimiu poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: DZ/2021

Opis stanowiska pracy:

  • Wyznaczanie i wdrażanie standardów i procesów bezpieczeństwa dla systemów bezpieczeństwa obiektów Spółki
  • Identyfikowanie ryzyka i zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa oraz projektowanie i wdrażanie optymalnych działań prewencyjnych
  • Inicjowanie działań zwiększających bezpieczeństwo infrastruktury technicznej oraz budujących świadomość pracowników i partnerów biznesowych (szkolenia, baza wiedzy)
  • Tworzenie i wdrażanie regulacji wewnętrznych i procedur z zakresu bezpieczeństwa, ochrony obiektów, osób i mienia, w tym planów ochrony obiektów oraz planów ochrony infrastruktury krytycznej
  • Nadzór nad realizacją umów oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług z zakresu bezpieczeństwa
  • Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa oraz prowadzenie testów i audytów bezpieczeństwa
  • Obsługa systemu monitoringu wizyjnego
  • Bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa (posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego w zakresie informacji niejawnych - poziom poufne - będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość technologii i zagadnień z obszaru bezpieczeństwa, w tym zagadnień z zakresu zabezpieczeń technicznych oraz znajomość przepisów dotyczących ochrony osób
  • Umiejętność opracowywania i opiniowania dokumentacji/procedur związanych z organizacją systemów bezpieczeństwa obiektów
  • Dobra organizacja pracy, myślenie analityczne
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.””

Poznaj

Nicromet Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Na politykę firmy staramy się patrzeć w szerszym kontekście, mając świadomość, że wyznawane wartości i chęć działania przekładają się nie tylko na sukces nasz, ale również naszych klientów. Właśnie z tego powodu najważniejsze jest dostarczanie stopów aluminium najwyższej jakości, będących wynikiem zaangażowania pracowników oraz efektywnego systemu produkcyjnego. Stawiamy na ciągły rozwój, aby z każdym rokiem rosła liczba zakończonych sukcesem przedsięwzięć oraz zadowolonych klientów. Chcemy, aby nasze produkty odzwierciedlały wartości firmy i umożliwiały partnerom biznesowym zaspokajanie potrzeb własnych odbiorców.
Traktujemy sukces naszych klientów jako nasz własny. Chętnie współpracujemy z firmami, które wyznają podobne wartości i stale powiększamy bazę dostawców oraz odbiorców. Staramy się tworzyć wieloletnie, oparte na szacunku i zaufaniu relacje partnerskie. Posiadamy bogate doświadczenie i dobrze znamy rynek. Nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam produkcję różnorodnych stopów odlewniczych aluminium, więc nawet, gdy wymagania są bardzo wysokie, nasze stopy są zgodne ze specyfikacją i spełniają oczekiwania klientów.
Głównym bodźcem do dalszego rozwoju jest dla nas chęć oferowania odbiorcy produktu najwyższej jakości. Sukces nie jest dla nas sygnałem mówiącym, że możemy zwolnić. Nieustannie rozwijamy się - każde zakończone sukcesem przedsięwzięcie sprawia, że podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej i więcej od siebie wymagamy. Ciągle analizujemy naszą pracę i staramy się na nią patrzeć również z dalszej perspektywy. Uczymy się i ulepszamy procesy na których opiera się nasza działalność. Wiemy, że dzięki takiej postawie przyczyniamy się do budowy lepszego jutra.
Wiemy, że siłę i potencjał firmy tworzą pracujące w niej osoby. Staramy się tworzyć przyjazne miejsce pracy, oparte na zasadach harmonii i spójności. Firmę postrzegamy jako skomplikowany organizm, w którym działanie każdego elementu ma wpływ na funkcjonowanie całości. Tylko zaangażowanie, szacunek i uczciwa współpraca są w stanie zapewnić zrównoważony rozwój oraz pełne wykorzystanie potencjału firmy.
Żyjemy w zgodzie z naszymi wartościami i szanujemy wartości naszych Partnerów.

Poznaj stanowisko: Security Engineer
Security Engineer to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo funkcjonujących w danej firmie czy instytucji sieci zawierające ważne z jej punktu widzenia dane. W razie potrzeby reaguje na występujące zagrożenia i przeciwdziała ewentualnym skutkom awarii czy włamania. Regularnie przeprowadza audyty bezpieczeństwa istniejących aplikacji czy serwisów i kontroluje czy działają one zgodnie ...
Praca Security Engineer