Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. energii / energy manager

Tesco Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2049 dni temu

Tesco Polska to lider nowoczesnego handlu

chcesz być częścią naszego zespołu i razem

z nami tworzyć przyjazne miejsce pracy?

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: /RK/T/76

Twoje zadania:
  • Analizowanie trendów zużyć, rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań indywidualnych i systemowych w celu ograniczania zużycia energii i pozostałych mediów
  • Kreowanie oraz nadzorowanie realizacji polityki poszanowania energii
  • Wytyczanie standardów zachowań w zakresie właściwej gospodarki mediami w sklepach istniejących
  • Cykliczne wizytowanie sklepów w celu optymalizacji stosowanych procedur
  • Prowadzenie szkoleń i udzielanie instrukcji dotyczących właściwych zachowań
  • Wdrażanie inicjatyw energooszczędnych
  • Weryfikacja umów kompleksowych oraz sprzedaży i dystrybucyjnych energii elektrycznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane po kierunku, energetycznym), lub pokrewne z udokumentowaną praktyką analityczno-operacyjną
  • Znajomość zagadnień związanych z energooszczędnością systemów i instalacji występujących w obiektach handlowych
  • Znajomość prawa energetycznego i zasad eksploatacji obiektów
  • Operatywność i umiejętność pozyskiwania zaangażowania
  • Umiejętność pracy analitycznej
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, skuteczność działania
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Umiejętność prowadzenia i organizacji szkoleń
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel, PowerPoint
  • Średnio- zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B (minimum 10 lat)
  • Dyspozycyjność

 Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny
  • dodatkowe świadczenia, w tym bezpłatną opiekę medyczną
  • dynamiczną i interesującą pracę

Twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej

jeśli wypełnisz formularz on-line na stronie www.kariera.tesco.pl

Termin nadsyłania podań upływa 2018-09-30

Zobacz Nasz Profil Pracodawcy