• Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. dokumentacji opakowaniowej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Przygotowania specyfikacji materiałów opakowaniowych (rejestracyjnych oraz ogólnych) Zarządzanie danymi do etykiet logistycznych w systemach Oracle i Nice Label; Ujednolicanie i standaryzowanie szablonów etykiet logistycznych; Opracowywanie rysunków technicznych dla...
  • Product manager (dotyczy produktów medycznych)

    Pofam Poznań sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Nasze wymagania: wykształcenie wyższe; dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista; umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole; kreatywność i konsekwencja w działaniu; wykształcenie medyczne lub pokrewne oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Informacji Medycznej Warszawa
Kierownik ds. Informacji Medycznej (Lekarz Medycyny)

Oprandi Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2918 dni temu

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Nasz Klient – międzynarodowa firma farmaceutyczna, jeden z największych graczy na światowym i polskim rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Informacji Medycznej
(Lekarz Medycyny)

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie informacji medycznej o produktach firmy (m.in. leki szpitalne, onkologiczne, lecznictwo otwarte).

Zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu przygotowania materiałów promocyjnych i informacyjnych w zakresie medycznym, w tym: doniesień z badań klinicznych, wskazań terapeutycznych, interakcji lekowych oraz działań niepożądanych
  • Zatwierdzanie materiałów promocyjnych i informacyjnych pod względem wartości merytorycznej i zgodności z Prawem Farmaceutycznym oraz projektów programów edukacyjnych i badań nieinterwencyjnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Wsparcie merytoryczne Kierowników Produktów w kontaktach ze środowiskiem medycznym (Key Opinion Leaders) w celu współpracy pod kątem merytorycznym, przy prowadzeniem badań klinicznych oraz programów edukacyjnych
  • Szkolenie pracowników terenowych w zakresie wiedzy merytorycznej (medycznej) produktów (przygotowanie, aktualizowanie oraz prowadzenie szkoleń medycznych wstępnych, cyklicznych)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w lekach Rx
  • Doświadczenie w pracy w dziale komercyjnym (marketing, sprzedaż, business development) mile widziane
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość technik prezentacji
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane udziałem w bieżącym procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i innych dokumentach w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury na przyszłe procesy rekrutacyjne. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”