Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem

Provident Polska S.A.

Zielona Góra

2 dni temu

Obecnie poszukujemy osób chętnych do objęcia funkcji:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: 02/10/F, Umowa na zastępstwo
Zadania na stanowisku:
  • Realizowanie celów biznesowych i sprzedażowych
  • Rozwój sprzedaży i portfela Klientów
  • Budowanie, utrzymanie i rozwój rozproszonych struktur sprzedażowych
  • Zarządzanie wynikiem i zespołem Doradców Klienta
  • Rozwijanie podległego zespołu poprzez szkolenia, coaching
  • Mobilny charakter pracy, bezpośrednie wizyty u Klientów
  • Budowanie wizerunku Provident Polska na rynku
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturach rozproszonych
  • Znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych
  • Znajomość kanałów sprzedaży bezpośredniej na lokalnym rynku
  • Doświadczenie w rozwoju sprzedaży poparte sukcesami
  • Silna orientacja na wynik i determinacja w realizacji celów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. Prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

Poznaj

Dlaczego warto?

  • Provident to stabilna, międzynarodowa firma ze 130-letnią tradycją.
  • Od marca 2013 r. jesteśmy notowani na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • Jesteśmy liderem na rynku szybkich pożyczek gotówkowych. Z naszych usług skorzystało ponad 4 mlnKlientów.
  • Pracuje z nami prawie 2000 Pracowników i ponad 5000 Doradców Klienta.
  • Na terenie Polski mamy oddziały i filie terenowe.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie