Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Kierownik ds. Sprzedaży

Arpex Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
4209 dni temu

Ogłoszenie numer: 244626, z dnia 2012-11-12

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • analizy sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie rozmów i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

Wymagania

  • dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia- praca z liczbami (wymagana dokładność, skrupulatność, cierpliwość)
  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, odpowiedzialność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość obsługi pakietu MS Office - obowiązkowa bdb. znajomość programu Excel
  • umiejętność koncepcyjnego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane osoby z doświadczeniem we współpracy z hipermarketami, znajomością języka angielskiego, prawem jazdy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji