Kierownik ds. standardów w dziale jakości

Tesco Polska Sp. z o.o.

Kraków

3 dni temu

Nr. ref. BM/01/2020
Miejsce pracy:
Kraków
Twoje zadania:
  • Awaryjne wycofywanie produktów: komunikacja i zarządzanie procesem
  • Współpraca z organami kontroli, administrowanie dokumentacją pokontrolną oraz opracowywanie planu działań naprawczych
  • Nadzór nad standardami jakości w sklepach
  • Analiza ryzyka w łańcuchu żywnościowym
  • Analiza i wdrażanie nowych przepisów prawnych w dziedzinie bezpieczeństwa żywności
  • Udział w procesie opłat środowiskowych i opłat recyklingowych
  • Wsparcie dla sklepów w przypadku problemów operacyjnych, reklamacji klientowskich, reklamacji związanych z niewłaściwą jakością produktów, problemów technicznych itp.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności, towaroznawstwa lub pokrewne
  • 3 letnie doświadczenie w doświadczenie w pracy w organach kontroli, zakładach przemysłu spożywczego lub w handlu
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad audytowania i doświadczenie z tego zakresu
  • Komunikatywność, kreatywność
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, sumienność i obowiązkowość
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem żywności i systemem HACCP
  • Dobra znajomość prawa żywnościowego oraz przepisów regulujących pracę organów kontroli
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS OFFICE w stopniu zaawansowanym
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno–epidemiologicznych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z trzymiesięcznym stażem pracy oraz dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

Poznaj

Tesco Polska Sp. z o.o.

Tesco Polska jest częścią międzynarodowej firmy o brytyjskich korzeniach. Na polskim rynku firma działa już od 20 lat zatrudniając ponad 30 000 pracowników.

Tesco w Polsce to zarówno sklepy, centra dystrybucyjne jak i biuro główne wspierające operacje.

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...
Praca Kierownik Kontroli Jakości