Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik ds. współpracy międzyoperatorskiej

TELEKOMUNIKACJA BLIŻEJ Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4690 dni temu

Dynamicznie rozwijający się operator telekomunikacyjny - Telekomunikacja Bliżej sp. z o.o. zatrudni w pełnym wymiarze godzin osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: TB/06/11/01

Zadania:
  • Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi.
  • Poszukiwanie partnerów do dalszej sprzedaży usług telekomunikacyjnych.
  • Sprzedaż usług telekomunikacyjnych do partnerów biznesowych.
  • Negocjowanie warunków umów.
  • Raportowanie pracy.
  • Wprowadzenie danych sprzedażowych do raportów sprzedażowych.
Wymagania:
  • Dobra znajomość hurtowych i detalicznych usług telekomunikacyjnych (warunek konieczny).
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Znajomość technik negocjacyjnych.
  • Wysoka motywacja do pracy.
  • Zorientowanie na wynik.
  • Dobra prezencja.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w młodym i pełnym entuzjazmu zespole.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Możliwości doskonalenia zawodowego i rozwoju w dynamicznej, międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)