Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. Zarządzania Magazynami Materiałów Pomocniczych do Produkcji

SuperDrob S.A.

Łódź

17 dni temu

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis Stanowiska:

  • Organizacja i nadzór pracy magazynów materiałów pomocniczych do produkcji przy zakładach SuperDrob,
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy logistyczno-magazynowe oraz koszty podległych magazynów,
  • Nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień z Produkcji na materiały pomocnicze,
  • Nadzór nad przyjmowaniem dostaw zgodnie z ilościowym i jakościowym stanem faktycznym,
  • Zarządzanie podległymi pracownikami w magazynach,
  • Raportowanie do Dyrektora Działu Zakupów wskaźników logistyczno-magazynowych,
  • Odpowiedzialność za mienie zarządzanego magazynu,
  • Zapewnienie ciągłego monitorowania zapasów magazynowych,
  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistych stanów magazynowych z raportami systemowymi, zapewnienie prowadzenia prawidłowej dokumentacji magazynowej zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w firmie,
  • Nadzór and utrzymaniem właściwego stanu sanitarnego Magazynów zgodnie
    z zasadami BHP oraz wymaganiami firmy,
  • Zapewnienie ścisłej współpracy z klientami wewnętrznymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi klienta,
  • Realizacja procesów logistyczno-magazynowych zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika magazynu najchętniej
    w branży spożywczej lub opakowaniowej,
  • Znajomość procesów logistyczno-magazynowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość MS Office,
  • Dokładność, systematyczność, obowiązkowość,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, samodzielność,
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie i warunki pracy adekwatne do doświadczenia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, z kartą sportową i ubezpieczeniem medycznym włącznie.
Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SuperDrob Zakłady Drobiarsko - Mięsne S.A. zawartych w przekazanej ofercie pracy w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Jednocześnie potwierdzam, iż niezwłocznie zapoznam się z przysługującymi mi prawami wynikającymi z RODO, zawartymi w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez SuperDrob.

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu

Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Kierownik Magazynu Praca Kierownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (136)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (278)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (977)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2301)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (72)