Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Kierownik Departamentu Ryzyka i Analiz Wrocław
Kierownik Działu Analiz i Rozliczeń Prowizyjnych

Union Credit
Wrocław
praca stacjonarna
1515 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie procesów rozliczeń wykonywanych przez Zespół
  • Koordynowanie współpracy w zakresie realizowanych przez Zespół zadań
  • Udział w projektach wdrożenia nowych usług i produktów
  • Planowanie i organizację efektywnej pracy Zespołu
  • Motywowanie członków Zespołu
  • Wsparcie merytoryczne Zespołu w realizacji zadań
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu
  • Kontrola i raportowanie prawidłowego stosowania wewnętrznych procedur w firmie
  • Współpraca z działami wewnętrznymi: księgowym i administracyjnym
  • Nadzór nad procesem weryfikacji i uzgadniania sald rozrachunkowych
  • Oceny okresowe pracowników
  • Reprezentowanie Spółki – wyjazdy służbowe – spotkania z TU i z klientami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • łatwość nawiązywania kontaktu
Mile widziane:
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
Od Kandydatów oczekujemy ponadto:
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności systematycznego planowania i realizacji celów
  • umiejętności organizacji pracy i administrowania pracą innych osób
  • samodzielności, kreatywności i inicjatywy
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • komfortowe warunki pracy- dobra kawa, wyjścia integracyjne
  • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach
  • bogaty pakiet socjalny