Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Kierownik Działu Części Zamiennych

Auto-Breczko Sp. j.
Białystok
praca stacjonarna
6046 dni temu

Ogłoszenie numer: 36896, z dnia 2007-11-28

Autoryzowany dealer marek BMW, Chrysler, Jeep i Dodge.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Główne zadania: -współudział w tworzeniu strategii sprzedaży; -tworzenie i realizacja założonych planów sprzedaży; -zarządzanie zespołem sprzedaży; -budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z kontrahentami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów; -analiza i opracowywanie danych.

Wymagania

-Wyształcenie min. średnie; -doświadczenie na stanowisku kierowniczym; -silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów; -biegła znajomość obsługi komputera; -łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność, dyspozycyjność; -prawo jazdy kat. B; -mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy

-Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, -stabilne warunki zatrudnienia, -pracę w młodym, dynamicznym zespole; -szkolenia w prestiżowej sieci dealerskiej, -pracę w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie -pracę z prestiżowymi markami