Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu Księgowości

CYBER PRODUCTIVITY S.A.

Warszawa

398 dni temu

CyberProductivity SA wprowadzająca na rynek nowoczesne narzędzia do obsługi księgowej online: mKsięgowość, Superksiegowa.pl, CostKiller poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • organizacja pracy działu
  • nadzór nad pracą podległych księgowych
  • wsparcie merytoryczne podległych pracowników
  • obsługa Klientów biura
  • raportowanie wyników zespołów
  • optymalizacja pracy, poprawa efektywności świadczonych przez biuro usług
  • wdrażanie nowych technologii

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe: Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • konieczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • dokładność, skrupulatność, dociekliwość
  • umiejętność sporządzania raportów finansowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy z zakresu księgowości i zdobywania coraz szerszych kompetencji w tej dziedzinie
Oferujemy:
  • pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie,
  • sympatyczną atmosferę pracy (młody i zgrany zespół),
  • premie za wydajność i efektywność pracy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • pyszną kawę, wiele rodzajów herbat,
  • owocowe poniedziałki,
  • dogodny dojazd - biuro w centrum miasta
  • możliwości rozwoju zawodowego, obejmowania coraz szerszego zakresu obowiązków

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Księgowych

Kierownik ds. księgowych jest odpowiedzialny za koordynację prac zespołu księgowego, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz planowanie roczne i kwartalne wyników finansowych firmy. Do jego obowiązków należy również udział w audytach i urzędami (US, ZUS). Kierownik ds. księgowych zajmuje się również przygotowywaniem analiz i kalkulacji na wewnętrzne potrzeby firmy, jak również wdrażanie procedur ...
Kierownik ds. Księgowych Praca Kierownik ds. Księgowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (593)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (109)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (851)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1642)
Radom (69)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (11)