Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Działu Logistyki i Obsługi Klienta

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
5672 dni temu

Ogłoszenie numer: 51649, z dnia 2008-11-03

Nasz Klient, firma z kapitałem zagranicznym z ponad 150 letnią tradycją, oferująca szeroką gamę produktów związanych z nauką i specjalistyczną wiedzą, w związku z intensywnym rozwojem do swojego biura w Warszawie poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 20934

Opis stanowiska

- Zarządzanie działem obsługi klienta i nadzór nad pracą magazynu - Optymalizacja procesów w obszarze dystrybucji poprzez zaprojektowanie i wdrożenie efektywnych rozwiązań logistycznych - Zarządzanie budżetem działu - Nadzór nad kosztami operacyjnymi - Negocjacje i współpraca z kontrahentami - Sporządzanie analiz i statystyk dot. sprzedaży, jakości dystrybucji i rentowności

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem ok. 10 osób - 3 lata doświadczenia w obsłudze klienta w firmie usługowej lub handlowej - Wiedza na temat zarządzania gospodarką magazynową - Doświadczenie w zarządzaniu projektami - Wysokie zdolności analityczne, umiejętność pracy z liczbami i sporządzania zaawansowanych analiz sprzedażowo - kosztowych - Doświadczenie w pracy z budżetem - Komunikatywność

Oferujemy

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym zespole profesjonalistów - Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych w przyjaznym, międzynarodowym środowisku