Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik działu New Business

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski
Kraków
praca stacjonarna
3026 dni temu

Ogłoszenie numer: 940631, z dnia 2016-01-21

Agencja reklamowa z ponad 20-letnim stażem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy kierownika działu New Business. Interesuje nas gatunek łowcy z krwi i kości. Zarzucasz sieć, łapiesz klienta, nie wypuszczasz go z rąk, a my zajmujemy się resztą. Czujesz klimat? Jeśli tak, to ślij dokumenty aplikacyjne na adres praca@niedzielski.com.pl. Natomiast jeśli chcesz kilka konkretów, to zapraszamy niżej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • prezentowanie usług oferowanych przez firmę,
  • umiejętność analizy rynku pod kątem potencjalnych klientów,
  • budowanie bazy klientów.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży reklamowej,
  • łatwość budowania relacji,
  • komunikatywność, systematyczność, samodzielność, kreatywność.

Oferujemy

Co dostaniesz od nas? Oferujmy Ci pracę w firmie z ponad 20-letnią historią. Znamy branżę reklamową i tereny do niej przylegające. Czeka Cię praca w dynamicznym i zgranym zespole, uczestnictwo w wielu interesujących projektach oraz stabilne zatrudnienie.