• Specjalista / Inżynier ds. Ofertowania branża: budowlana, sanitarna i elektryczna

    Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.   Reguły    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag, Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert, Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów, Przygotowywanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Ofertowego

NES Global Talent
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1315 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest firma, która oferuje usługi budowlane z zakresu aranżacji powierzchni komercyjnych (kubatura). Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zarządzanie zespołem kosztorysowym w zakresie przygotowania wycen inwestycji.
  • Tworzenie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji technicznych i cenowych z podwykonawcami, aktywne nadzorowanie spływu ofert.
  • Prowadzenie negocjacji kosztorysów z klientami.
  • Przygotowywanie wstępnych harmonogramów budów.
  • Utrzymywanie kontaktu z inwestorem, podwykonawcami, projektantami.
  • Opracowywanie koncepcji budowlanych oraz instalacyjnych na potrzeby kosztorysowania.
  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (profil sanitarny, budowlany lub elektryczny).
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w ofertowaniu/wycenach (zakres prac budowlanych wykończeniowych – projekty kubaturowe).
  • Znajomość branży ogólnobudowlanej i wycen.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność przygotowywania kosztorysów.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma, MS Project i Auto CAD.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Preferowany kontrakt w ramach działalności gospodarczej.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Pakiet benefitów.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja