• Specjalista / Inżynier ds. Ofertowania branża: budowlana, sanitarna i elektryczna

    Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.   Reguły    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag, Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert, Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów, Przygotowywanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Ofertyzacji i Wycen

NOVDOM Sp. z o.o.
Olsztyn, (2 dni w tygodniu Przasnysz)
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
305 dni temu

Budowa nowoczesnych i solidnych osiedli mieszkaniowych to nie tylko nasza misja, ale także pasja. Od dłuższego czasu konsekwentnie ją realizujemy w wielu miejscach w Polsce. W naszej działalności skupiamy się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb wszystkich ceniących komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

Wybierz najlepsze dla siebie!

Jeśli mieszkasz w okolicach Przasnysza – miejsce pracy to siedziba firmy: Przasnysz, ul. Żwirki i Wigury 15b/2

Jeśli mieszkasz w innym mieście - praca odbywa się w trybie łączonym. 2 stałe dni obecność w siedzibie firmy w Przasnyszu, pozostałe dni możesz pracować w jednym z naszych biur, tym które jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania np. Warszawa lub Olsztyn.

Zapewniamy samochód służbowy lub refundujemy dojazdy.

Czy jesteś gotowy / gotowa na taka organizację pracy?

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Koordynowanie procesu pozyskiwania, przygotowywania i składania ofert w postępowaniach zamówień publicznych (jako oferent),
  • Monitorowanie rynku zamówień publicznych i rekomendowanie przetargów do ofertowania,
  • Opracowywanie ofert przetargowych do przetargów publicznych,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji przetargowej, zapisów SIWZ oraz dokumentacji projektowej,
  • Ofertyzacja materiałów i usług,
  • Udział w negocjacjach,
  • Współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami,
  • Współpraca z kierownikiem projektu przy opracowaniu założeń budżetowych dla projektu w oparciu o analitykę kosztową na zrealizowanych już projektach oraz w oparciu o projekty wykonawcze i budowlane,
  • Koordynowanie procesu tworzenia przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej,
  • Nadzór nad procesem wykonywania kosztorysów inwestorskich w oparciu o przedmiary,
  • Prowadzenie analityki kosztowej i tworzenie wskaźników kosztowych,
  • Kompletowanie, sporządzanie i archiwizacja dokumentacji przetargowej,
  • Generowanie przychodów na założonym poziomie z przetargów publicznych.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywaniem kosztorysów/ofert w branży ogólnobudowlanej,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją projektową: budowlaną, wykonawczą,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Zamówień Publicznych wraz z aktami wykonawczymi,
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, NORMAPro,
  • Dobra znajomość rynku ogólnobudowlanego w tym materiałów i usług,
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • Umiejętności analityczne, umiejętność tworzenia raportów,
  • Umiejętność pracy na kosztorysach,
  • Doświadczenie w branży budowlanej kubaturowej.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • Udział w wewnętrznych programach rozwojowych,
  • Premie zależne od osiąganych wyników,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Rabaty na zakup mieszkań Novdom,
  • Atrakcyjne zniżki na rowery Kross (nasz partner z grupy),
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.